Радіо П’ятниця: Новий Подих у Час Випробувань

By fabiangable Jun 18, 2024

Відродження у Військовий Період

Радіо П’ятниця завжди було джерелом гарного настрою та радості для своїх слухачів. Засноване для створення атмосфери свята щодня, радіо стало популярним завдяки своїм музичним хітам і емоційності. В умовах війни наша місія набула нових змістів і викликів.

Повернення до Ефіру

Щоб підтримати бойовий дух українців, Радіо П’ятниця повертається в ефір з оновленим музичним форматом і програмами. Це рішення прийнято для об’єднання нації на шляху до свободи, додавання оптимізму та віри в перемогу.

Час для Радості

Початковий шок від воєнних подій зосередив увагу суспільства на новинах, але згодом з’являється потреба у поверненні до звичних радощів та гумору. Саме тому зараз настав час для відновлення ефіру Радіо П’ятниця.

Сучасний Заклик

У воєнний час дні тижня втрачають значення. Головна мета кожного українця – наближення перемоги. Наш новий заклик «За Перемогу! » об’єднує і надихає як військових, так і цивільних.

Оновлений Музичний Контент

Ми видалили всі російськомовні пісні з нашої бази, залишивши лише улюблену попестраду, зокрема не менше 60 % україномовних хітів. Решта – популярні закордонні композиції 80- 90- х років. Ми зберегли народний дух станції, оновивши її оформлення з акцентом на гумор та мотивацію до перемоги.

Нова Програма і Ведучі

Радіо П’ятниця повертається з улюбленою ведучою Вікторією Зубрейчук. Нова програма «ППО! Програма Привітань та Обіймів » виходитиме щодня з 15 до 17 години. Знайомі голоси ведучих будуть з вами від ранку до вечора. Новини виходитимуть щогодини, а актуальний прогноз погоди залишиться. Ми також готуємо програми з питань безпеки та виживання під час війни.

Подяка Захисникам і Підтримка Народу

Дякуємо ЗСУ та всім захисникам за можливість займатися творчістю і розвивати український культурний простір. Наші програми підтримують бойовий дух, додають сили, оптимізму і віру в перемогу.

Заключні Слова

Радіо П’ятниця – це більше ніж радіостанція. Це символ радості, свята та позитиву, що об’єднує людей і підтримує їх у будь- які часи. Незалежно від обставин, наша команда працює невтомно, щоб дарувати слухачам незабутні емоції та гарний настрій. І хоча святкування може бути відкладено, Радіо П’ятниця завжди готове повернутися до свого звичного формату, коли настане час радіти життю.

За Перемогу!

Радіо П’ятниця знову в ефірі з оновленим музичним форматом і програмами. Ми прагнемо об’єднати українців на шляху до свободи, додати оптимізму та переможного настрою. За Перемогу! Подробніше тут: http ://sung119.com/bbs/board .php ?bo_table=notice&amp ,wr_id=492141, вебсайт радіо п’ятниця.

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *